Dodací a platební podmínky

Dodací podmínky


Zboží je dodáváno více způsoby dle vašeho výběru: )
Balíkem Do Ruky - rozvážka v pracovní dobu do druhého dne, v případě nepřítomnosti lze zboží vyzvednou do 7 dnů na poště. Odeslání balíku je závislé na dostupnosti zboží a tato dostupnost je u konkrétního zboží vždy napsána.


Balíkem Na Poštu - rozvážka v pracovní dobu do druhého dne na Vámi vybranou poštu.


PPL kurýrní služba s doručením balíku následující pracovní den s možností dobírky a platby platební kartou u řidiče.


PPL výdejní místa - doručení balíku následující pracovní den s možností dobírky a platby platební kartou ve výdejních místech PPL.


Osobní odběr - je možný po dohodě.Kontakty na dopravce:
www.ceskaposta.cz


www.ppl.cz


Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.
Objednávku lze zrušit bez udání důvodu a jakýchkoliv sankcí pouze před odesláním zboží od dodavatele na adresu internetového obchodu Libro.cz. V jiném případě může provozovatel požadovat úhradu vzniklých nákladů. Provozovatel může objednávku zrušit pouze v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena u dodavatele. V případě zrušení objednávky vás provozovatel kontaktuje a navrhne řešení. Obvykle doporučí náhradní zboží nebo finanční vyrovnání - vrácení peněz nebo přeplatku do pěti pracovních dnů po připsání platby na účet.

Vrátit zboží lze do 14-ti dní od dodání, bez udání důvodu. V takovém případě zákazník nemá nárok na vrácení poplatků hrazených třetím osobám. (tj. Bankovních ústavů, dopravců a pod.). Software, audio a video nahrávky lze vracet jen v neporušeném obalu. Viz Obchodní podmínky

NEBEZPEČÍ ŠKODY NA ZBOŽÍ Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího v době, kdy převezme zboží od prodávajícího, resp. od dopravce.
Přečtěte si prosím Reklamační řád.

PROHLÍDKA ZBOŽÍ a SÉRIOVÁ ČÍSLA
Kupující je povinen prohlédnout zboží při vynaložení odborné péče podle možnosti co nejdříve po přechodu nebezpečí škody na zboží. Jestliže kupující zboží neprohlédne nebo nezařídí, aby bylo prohlédnuto v době přechodu nebezpečí škody na zboží, nemůže uplatnit nároky z vad zjistitelných při této prohlídce. Týž den kdy kupující zjistil vady zboží, je povinen podat písemnou zprávu prodávajícímu.


 Platební podmínky

Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem.
Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.
Ceny jsou smluvní. V případě stornování objednávky nebo její části ze strany dodavatele (zboží je doprodáno) jsou peníze (případně daná část) obratem odeslány zpět na číslo účtu, ze kterého byly převedeny - pokud není dohodnuto jinak.


1) Dobírka - platí se přepravci nebo poště při předání zboží.

2) Platba předem - Zboží převyšující hodnotu 30.000 Kč je nutno zaplatit zálohu předem, nebo po domluvě. Zboží lze zaplatit běžným příkazem k úhradě u libovolné banky. Dodávka čeká na výpis z účtu nebo na potvrzení o převodu. Můžete si vytisknout předvyplněný formulář po potvrzení objednávky. Veškeré informace pro provedení bankovního převodu jsou odeslány v emailu potvrzení objednávky.

3) Hotově při osobním odběru, přičemž osobní odběr musí být předem domluven.